معرفی خدمات


ما از طریق برگزاری آزمون‌ها، رویدادها و مسابقات مختلف بستری فراهم کرده‎ایم که شما علایق خود را در باشگاه پیگیری کنید تا استعدادتان کشف شود. سپس شما را با بهترین‌های زمینه استعدادی خودتان آشنا می‌کنیم که استعدادتان را پرورش بدهید تا شکوفا شود و کم کم جزو بهترین‌ها باشید.

ما برگزیدگان باشگاه را حمایت مالی و معنوی می‌کنیم تا با خیالی آسوده تنها به فکر رشد و پیشرفت باشند. همچنین با کمک مشاورین خبره و مؤسسات استعدادیابی برتر کشور بستری را برای برگزیدگان باشگاه ایجاد می‌کنیم تا بتوانند به راحتی تمام ایده‌هایشان را در آزمایشگاه‌های مختلف پیاده‌سازی کنند.

میلیونی‌ها عاشق گردهمایی و دور هم جمع شدن هستند. یا به مناسبت جشن، یا به مناسبت‌های فرهنگی، یا جشنواره‎های علمی و کارآفرینی یا حتی بدون هیچ مناسبتی! قراره اینجا هم فکر کنیم و هم تفریح. هم یاد بگیریم هم یاد بدهیم. هم تجربه کنیم هم معروف شویم. اینجا می‌خواهیم با هیجان زندگی کنیم و پیشرفت کنیم.

میلیونی‌ها همیشه در معرض غافلگیری‌های میلیاردی‌های باشگاه هستند. از حضور و همراهی گرفته تا چالش و رقابت. هر 365 روز سال یک غافلگیری جدید از سوی باشگاه برای میلیونی‌ها اتفاق می‌افتد. اعضای باشگاه امکان حضور در رویدادها و مکان‌هایی را دارند که تا قبل از این آرزویش را داشتند و برایشان ممکن نبود.

با میلیونی‌ها کودکان و نوجوانان هم می‌توانند جزو کارآفرین‌های موفق کشور باشند. خیلی از پدر و مادرها دوست دارند بچه هایشان دارای کسب و کار موفقی در آینده باشند ولی نمی‌دانند از کجا شروع کنند. ما با همکاری طرح ملی کارآفرینان شایسته فردا از طریق آزمون‌های والدین و فرزندان مسیر شغلی آینده آنها را مشخص می‌کنیم و با برگزاری دوره های آموزشی و عملی مانند جمعه‌بازار، تجربه بازار و پاتوق‌های کسب‌وکار و غیره، بستری ایجاد کردیم که همین امروز میلیونی‌های علاقه‌مند بتوانند کسب‌وکار خودشان را دنبال کنند.

ما سعی کردیم تمام کسانی که در زمینه‌های مرتبط فعالیت می‎کنند را دور هم در باشگاه جمع کنیم و از آنها برای میلیونی‌ها تخفیفات خوبی بگیریم. در نتیجه میلیونی‌ها برای خدمات آموزشی، درمانی، تفریح و سرگرمی و... هزینه کمتری نسبت به بقیه پرداخت می‌کنند.

فروشگاه میلیونی‌ها امکان خرید لوازم و ابزارهای مورد نیاز برای اوقات فراغت کودکان با توجه به ماهیت باشگاه را فراهم نموده است.

کلی جایزه ویژه برای میلیونی‌ها در نظر گرفته¬ایم تا با یا بدون مناسبت، با یا بدون قرعه‌کشی لبخند رو براشون هدیه بیاوریم.

ما با ایجاد رقابت بین شما و سایر افراد بااستعداد مشابه شما هم انگیزه‌تون رو افزایش می‌دیم و هم کمک می‌کنیم هم‌افزایی بین شما باعث رشدتون بشه. یکی از جذاب‌ترین مسابقات میلیونی‌ها مسابقه تلویزیونی بهترین‌شو تهیه شده در شبکه دو سیماست که در آن مهارت‌های مختلف کودکان به رقابت گذاشته می‌شود.

ما تنها به نیازهای آموزشی کودکان توجه نمی‌کنیم. میلیونی‌ها در کنار تمام مسائلی که می‌آموزند، تفریحات متفاوتی را تجربه می‌کنند. از تورهای یک روزه استادیوم ورزشی آزادی گرفته تا حضور در مسابقات بین‌المللی. میلیونی‌ها می‌توانند برای اطلاع از برنامه‌های آتی به تقویم میلیونی‌ها مراجعه کنند.

فرهنگ‌سازی نسل آتی نیازمند تمرین مسئولیت‌پذیری در زمینه مسائل اجتماعی است. شاید بیان بعضی از مفاهیم از زبان کودکانمان شنیدنی‌تر و تأثیرگذارتر باشد. به همین منظور کمپین‌های ویژه‌ای نظیر نگهداری طبیعت، رعایت حقوق شهروندان، پرهیز از دشنام در محیط‌های ورزشی و غیره در مناسبت‌های مختلف طراحی می‌شود و با همراهی چهره‌های محبوب کودک سعی در انتقال این مفاهیم به هم میهنان می‌گردد.