راهنمای کارت

اگر هنوز میلیونی نشده‌اید و به راهنمایی نیاز دارید؛ یا حتی اگر در جمع ما تازه وارد هستید، دانستن نکاتی درباره کارت‎های عضویت برای شما ضروری به نظر می‌رسد. شما پس از عضویت در باشگاه و پرداخت هزینه عضویت، کارتی را دریافت خواهید کرد که مطمئنا از قابلیت‎های بالای استفاده از آن شگفت‎زده خواهید شد! این کارت حدود یک ماه پس از خرید شما، به آدرستان ارسال خواهد شد و از این بابت به راحتترین شکل کارت را دریافت خواهید کرد. فقط دقت داشته باشید که در قسمت آدرس، نشانی خود را دقیق و با ذکر شهر و جزئیات لازم وارد کنید.

با مراجعه به قسمت دنیای ما در سایت، فهرستی از مراکز خدماتی، درمانی، .... را مشاهده خواهید کرد که با ارائه کارت عضویت باشگاه به آنها، می‏توانید از تخفیف‎های باورنکردنی هر یک استفاده کنید. این تخفیف‌ها تا زمان اعتبار کارت عضویت شما (1سال پس از تاریخ صدور کارت) به طور نامحدود برایتان قابل استفاده هستند و محدودیتی از این لحاظ طی این یک سال وجود نخواهد داشت. موضوع بعدی؛ امکان حضور در رویدادهای باشگاه است. ما در مناسبت‎های گوناگون، جشن‎ها و گردهمایی‎هایی را با حضور میلیاردی‌های باشگاه (فعالان حوزه کودک و نوجوان تلویزیون) برگزار می‏کنیم و تنها دارندگان کارت عضویت باشگاه امکان حضور در این رویدادها را خواهند داشت و می‎توانند از نزدیک، شخصیت‎های محبوب خود را ببینند و با آنها وقت بگذرانند.

خرید کارت

برای خرید کارت روند پیچیده‎ای پیش رو ندارید. با کلیک روی دکمه خرید کارت، میتوانید عکس کارت باشگاه را همراه با اطلاعات تکمیلی آن مشاهده کنید. مجددا روی دکمه خرید، کلیک کرده و فرمی برای شما باز می‏شود که مربوط به مشخصات فردی شماست. (اگر هنوز در سایت ثبت‌نام نکرده باشید، باید اول مراحل ثبت‎نام را طی کنید) پس از تکمیل این فرم، و برای فرستادن کارت درب منزل شما، آدرس دقیق و کدپستی از شما پرسیده می‎شود. حتما اطلاعات خود را دقیق وارد کنید در غیر این صورت ممکن است اشکالی در دریافت کارت به وجود بیاید. حالا نوبت پرداخت مبلغ است. با کمک رمز دوم کارت بانکی که از خودپرداز بانک‎ها قابل دریافت است، روند پرداخت را طی کنید. کار شما پس از طی این مرحله پایان یافته است و تنها باید منتظر دریافت کارت باشید!

خرید کارت