معرفی باشگاه


میلیونی ترین اتفاق تاریخ

چند سال بود فکر می‌کردیم چطور می‌تونیم میلیون‎ها فرزندان ایرانی رو دور هم جمع کنیم و فارغ از جدیت‌های روزمره بتونیم موفقیت در زندگی رو با هم تمرین کنیم. پس از کلی مطالعه و تحقیق مدل‌های موفق دنیا، در سال 95 باشگاهی تاسیس کردیم و اسمش رو میلیونی‌ها گذاشتیم.

 ارزش ها

برای میلیونی‎ها مهم نیست چند سالته! یا از کدوم شهری! پسری یا دختر! چقدر پول داری! استعداد داری یا نداری! موفق هستی یا نیستی! ما تمام میلیونی‌ها رو به خاطر پیروی از علایقشون تکریم می‌کنیم. چه اونهایی که پیروز شدند و چه اونهایی که شکست خوردند و دارن برای پیروزی تلاش می‌کنن. مهم اینه که بخوای به اهداف بلندت برسی.

 شما رو به آرزوتون می‌رسونیم

ما بستری فراهم می‌کنیم که شما علایق خودتون رو در باشگاه پیگیری کنید و بعد استعداد شما رو کشف می کنیم و کمکتون می‌کنیم که استعدادتون رو پرورش بدین و جزء بهترین‌ها باشین. ما برگزیدگان باشگاه رو حمایت مالی و معنوی می‌کنیم تا با خیالی آسوده تنها به فکر رشد و پیشرفت باشن.

 امتیازهای ویژه

میلیونی‌ها همیشه در معرض غافلگیری ستاره‌های باشگاه هستند. از حضور و همراهی گرفته تا چالش و رقابت. هر 365 روز سال یک غافلگیری جدید از سوی باشگاه برای میلیونی‌ها اتفاق می‌افتد. اعضای باشگاه امکان حضور در رویدادها و مکان‌هایی رو دارن که تا قبل از این آرزوش رو داشتن و براشون ممکن نبود.

 میلیاردی‌های باشگاه

ستاره‌های کودک و نوجوان میلیونی‌ها را ما میلیاردی‌ها نامیده‌ایم و افتخار داریم که چهره‌های سرشناس تلویزیون همراه میلیاردی‌های ما در تمام رویدادها و مسابقات، شکست‌ها و پیروزی‌ها باشند.

 خدمات میلیونی‌ها
  • دوره‌های استعدادیابی و پرورش استعداد
  • دوره‌ها و جشنواره‌های کارآفرینی و کسب و کار
  • تخیف خدمات و محصولات - جشن و مسابقه با جوایز ارزنده
  • تورهای تفریحی، ورزشی و علمی
 همراهان ما

ما با کمک مشاورین نخبه و مؤسسات استعدادیابی برتر کشور بستری را برای برگزیدگان باشگاه ایجاد کرده ایم تا میلیونی ها بتوانند به راحتی تمام ایده هاشون رو در آزمایشگاه های مختلف پیاده سازی کنند و طعم شکست و پیروزی را تجربه کنند. تعدادی از همراهان ما عبارتند از:

  • طرح کآشف (کارآفرینان شایسته فردا)
  • مؤسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان
  • گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما
  • مرکز حمایت از کسب و کار بامبو