درباره ما


باشگاه میلیونی‌ها، باشگاهی مختص کودکان و نوجوانان و البته همه کسانی است که به نوعی با این قشر آینده‎ساز در ارتباط هستند. ما اینجا در باشگاه میلیونی‌ها، به فکر همه هستیم! بزرگترها و کوچکترها می‎توانند از خدمات ارائه شده در این باشگاه به منظور رفع نیازهای آموزشی، تحصیلی، تفریحی و ورزشی و... استفاده کنند! این که فرزندتان بتواند به خواسته‎های کوچک و بزرگ خود برسد در حالی که متحمل هزینه‎های سنگین نشوید، چیز زیادی نیست!

باشگاه با کمک فعالان شناخته شده و محبوب در حوزه کودک و نوجوان، مثل عموهای فیتیله سعی دارد به بهترین نحو، خواسته‏‎ها و آرزوهای فرزندان ایران‌زمین را برآورده سازد. همه و مخصوصا بچه‌ها دوست دارند ستاره‎های محبوب خود را از نزدیک ببینند. این فرصت را در اختیارشان قرار دهید! برگزاری گردهمایی‌ها با حضور بازیگران محبوب بچه‌ها و حتی دیدار با ورزشکاران مطرح یا هنرمندان رشته‌های مختلف، می‌تواند محرکی برای پرورش استعداد در کودکانتان باشد. اندیشه ما در باشگاه میلیونی‌ها زنده کردن خلاقیت در قشر کودک است. نوآوری با استفاده از امکانات رنگارنگ باشگاه، و کمک به آموزش و در کنار آن پرورش بچه‌های این مرز و بوم، از اهدافی است که باشگاه، به شدت در حال پیگیری آن است. در عین حال، باشگاه میلیونی‌ها نیازهای والدین را در جهت پرورش کودکانی پویا و با استعداد نیز پوشش می‎دهد و در این راستا، به معرفی مراکز آموزشی، خدماتی، درمانی، تفریحی، فروشگاهی و... با تخفیف‌های باورنکردنی می‎پردازد. شما می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های باشگاه، تمام نیازهای خود و فرزندتان را اعم از خریدهای روزانه تا بلیط استخر و خدمات دندانپزشکی، با استفاده از تخفیف‌های 10تا 50درصدی باشگاه مرتفع سازید.

شما دوستان گرامی برای استفاده از تمام خدمات؛ در ابتدا باید عضویت خود در باشگاه را به ثبت رسانده و به وسیله کارت عضویت از بسیاری از امکانات باشگاه بهره‎مند شوید!

میلیونی شدن اراده می‌خواهد!